GARAAŽISEADMED

Kvaliteetsed diagnostika- ja garaažiseadmed

 

 

Mercantile tootevalikus on nüüd saadaval kvaliteetsed diagnostika- ja garaažiseadmed!

Meie kohapeal hoitavast laoseisust (vaata laoseisu MGnet-ist) leiate sellised garaažiseadmed nagu 4-posttõstuk, 2-posttõstuk, erineva varustusega montaaži- ning balansseerimispingid. Lisaks ka väiksemaid tõste- ja õlivahetusseadmed.

Diagnostikaseadmetest pakume oma kvaliteetseid ning töökindlaid Bosch ning Hella-Guttmann tooteid, mis on meie klientide seas kõrgelt hinnatud ning suudavad abiks olla ka kõige keerukamate diagnostikaprobleemide lahendamisel.

Vastavalt oma klientide soovidele uuendame ja täiendame kohapeal hoitavat laovaru pidevalt. Teile huvipakkuva, kuid kohapeal puuduva toote tarnime Teieni kahe nädala jooksul (sõltub tootja laoseisust).

Oleme Austria garaažiseadmete tootja RP-Tools (link) ametlik edasimüüja Eestis, nende poolt toodetud seadmed on testitud ja vastavad kõrgeima turvalisusstandardi ISO 9000:2001 nõuetele. RP-Tools`i poolt toodetavad garaažiseadmed on sobilikud nii suurtele autoremonditöökodadele kui ka väiksematele garaažidele. Nende tootevalikust leiab suures valikus erineva tõstevõimega autotõstukeid ja ka lihtsaid kuid töökindlaid rehvivahetusseadmeid. Samuti kõike vajalikku töökoja sisustamiseks, alates töökappidest lõpetades autokohaste eritööriistadega. Paljudele toodetele, näiteks rehvivahetuspinkidele on võimalik hiljem juurde soetada lisavarustust, et töö veelgi lihtsam oleks.

Lisaks seadmete müügile on meilt võimalik tellida ka paigaldus, ning muidugi oleme valmis hoolitsema, et paigaldatud garaažiseadmed saaks hooldatud ning vajadusel ka remonditud.

Tule tutvu garaažiseadmetega lähemalt meie Tallinna pealaos, aadressil Pärnu mnt 549, Laagri, Harjumaa, 76401 või kirjuta janek.rannu@mercantile.ee

Garaažiseadmed