Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; IndeedClientsWidget has a deprecated constructor in /data01/virt117174/domeenid/www.mercantile.ee/htdocs/new/wp-content/plugins/indeed-my-logos/indeed-my-logos.php on line 223
Autovaruosad tellimiskeskus MGnet | Mercantile AS

 

 

AUTOVARUOSAD - TÄPSELT, KIIRELT JA MUGAVALT

MGnet - veebipõhine autovaruosade tellimissüsteem äriklientidele.

 

 

MGnet on veebipõhine kiire autovaruosade ja lisatarvikute tellimissüsteem, mis on mõeldud kasutamiseks oma ala professionaalidele – see on tööriist, mis on kättesaadav ainult meie lepingulistele klientidele!

MGnet’is on Teil juurdepääs 1,000,000+ tootele erinevatelt Euroopa juhtivatelt auto-varuosa tootjatelt ja uus tooteid lisatakse reaalajas igapäevaselt. Meie laiast tootevalikust õigete toodete leidmine on tänu auto registreerimisnumbri – või automudeli otsingule väga mugav. Pärast auto valimist kuvataks Teile ainult valitud autole sobivad tooted. Õige toote tellimise teeb lihtsamaks toodetelt leitavad tehnilised andmed, pildid (sh. 3D pildid) ja hinnad.

Meie eesmärk on MGnetiga pakkuda oma lepingulistele klientidele kiiret ja täpset auto varuosade tellimise võimalust. Vaata MGnetist leitavaid kaubamärke siit

Funktsionaalsused

Originaalkataloog

üle 20 miljoni varuosaga detailsed joonised, mida uuendatakse pidevalt. Intuitiivne ja lihtsasti kasutatav kataloog garanteerib täpsuse ja kiiruse ka tootekoodi teadmata.

Reg.numbri otsing

sisesta auto reg.number või VIN-kood ja süsteem tuvastab sõiduki ning näitab ainult Teie auto juurde kuuluvaid tooteid. Meil on reaalajas ühendus Maanteeametiga.

Soome keskladu

sortimenti lisandus 40,000 toodet, mida saab tellida järgmiseks tööpäevaks. Uusi tooteid lisandub valikusse igapäevaselt.

Võimekas otsingumootor

otsi tooteid OE-koodiga, tootjakoodiga, EAN-koodiga, nimetusega või meie tootekoodiga.

Tellimuste/arvete ajalugu

vaata tellimuste või arvete ajalugu, leia tellimus tootekoodi järgi või kasuta kalendrit. Lae alla arveid (pdf) ja ole teadlik arvete olekust.

Värsked uudised

tooteuudised, kampaaniad ja ametlikud teavitused – kõik ühes kohast!

Play Video

KASUTAJAKONTO AVAMINE ON LIHTNE

▔▔▔

 

ESITA TAOTLUS

 

ALLKIRJASTA KLIENDILEPING

 

SAADAME KASUTAJAANDMED

 

    Firma andmed

    Esindaja andmed