UUDISED

Värsked uudised meie tegemistest

 

 

Mercantile ASi omanikering laieneb ja muutub rahvusvaheliseks. Autoparts United OÜ omandas 40%-lise osaluse Örum Oy Ab aktsiatest, kes on 100% Mercantile AS aktsiate omanik ja emaettevõte. Senine Örum Oy Ab omanik, Aminoffide perekond jätkab ettevõttes 60%-lise osalusega.

Omanikeringi muutmisega taotletakse tugevamaid rahvusvahelisi võrgustikke ja sünergiahüvesid. Uue osaniku Autoparts Unitedi taustal on Soome ja rahvusvahelise taustaga investorid, kes teevad lähedast koostööd Nexus Automotive International osturühmaga. Nexus Automotive on üks juhtivaid järelturu hankeorganisatsioone, mis teenindab oma partnereid laialdaselt, pakkudes mitte ainult ühishankeid, vaid ka kontseptsioone ja muid teenuseid. Örumi omanikud, perekond Aminoffid, näevad ettevõtte rahvusvahelistumist kui suurt lisandväärtus ja uusi uksiavavaid võimalusi pakkuvat tehingut. „Koostööläbirääkimised Autoparts Unitediga on veennud omanikke, et tugevate võrgustikega ettevõte on suurepärane partner Örumi strateegia edendamisel,“ ütleb Örum Oy Ab juhatuse liige ja perekond Aminoff esindaja Maria Aminoff.

“Seoses omanikestruktuuri muudatusega muutub Mercantile ASi poolt pakutav kaubavalik Eestis kindlasti mitmekülgsemaks. Kaasaegsete autode järjest keerulisemaks muutuv tehnoloogia toob märkimisväärseid väljakutseid Eesti autoremonditöökodadele ja uus osanik võimaldab meil lähiajal turule tuua mitmeid uusi tooteid ja teenused, millega saame aidata töökodadel hakkama saada ka kõige keerulisemate tehnoloogiliste väljakutsetega kiiresti muutuval varuosaturul” ütleb Mercantile ASi juhatuse liige Rauno Stüff. Mercantile ASi klientide jaoks ei too omanikeringi muudatus kaasa mingeid muudatusi igapäevases koostöös.

Örum Oy Ab on traditsiooniline mootorsõidukite varuosade ja lisaseadmete täisteenuse pakkuja Soomes ning läbi oma tütarettevõtte Mercantile AS Eestis. Ettevõtte tegevus põhineb kliendikontseptsioonidel, usaldusväärsel logistikal, kvaliteetsetel toodetel ja professionaalsel personalil. Ettevõte tähistab 2023. aastal oma 100. juubelit.
Autoparts United OÜ keskendub Põhjamaade ja Baltikumi järelturgude arendamisele. Autoparts Unitedi taustal on Soome ja rahvusvahelise taustaga investorid, kes teevad lähedast koostööd Nexus Automotive International osturühmaga. Nexus Automotive Ltd on rahvusvaheline hankekoostöö organisatsioon, millel on partnereid enam kui 100 riigis ja mis pakub oma partneritele lisaks hankekoostööle mitmeid lisandväärtusteenuseid.

Hoiame Eestis rattad pöörlemas!
Mercantile AS

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga