Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; IndeedClientsWidget has a deprecated constructor in /data01/virt117174/domeenid/www.mercantile.ee/htdocs/new/wp-content/plugins/indeed-my-logos/indeed-my-logos.php on line 223
Mercantile nimetati SKF aasta partneriks 2023 - Eestis! - Mercantile AS

 

 

UUDISED

Värsked uudised meie tegemistest

 

 

Meil on ülimalt hea meel ja suur au, et meid nimetati SKF-i Aasta Partneriks 2023 Eestis. See tunnustus on tunnustus meie lakkamatule püüdlemisele tipptaseme poole ning meie vankumatule pühendumusele SKF-i kaubamärgile ja meie klientidele.

30 aastat tagasi alustas Mercantile AS tähelepanuväärset teekonda SKF-iga, mis on kvaliteetse ja uuendusliku autovaruosade maailma sünonüüm. Täna tunneme tohutut uhkust ja rõõmu, kui tähistame seda kestvat partnerlust, mis pole mitte ainult õitsele löönud, vaid positsioneerinud meid ka juhtiva SKFi toodete hulgimüüjana Eestis.

Meie pühendumus tipptasemele kajastub meie pakutavates SKF-i toodete suures valikus. Alates rattalaagritest kuni rihma- ja ketikomplektideni, rooliosade ja palju muuni – meie tootevalik annab tunnistust meie pühendumisest kvaliteedile ja klientide rahulolule.

Meie eesmärk järgmisel aastal ei ole mitte ainult seda tiitlit säilitada, vaid ka jätkata oma teenuste ja tootepakkumiste arendamist. Oleme pühendunud SKF-i tootevaliku laiendamisele, tagades, et pakume Teile, meie lugupeetud kliendid, võrratut väärtust ja hoiame Eestis rattaid pöörlemas.

Täname teid usalduse ja toetuse eest nende aastate jooksul. Teie rahulolu ja edu ajendavad meid iga päev paremini toimima. Siin on veel aastaid viljakat koostööd ja jagatud edu.

Hoiame Eestis rattad pöörlemas!
Mercantile AS