TÖÖRIISTAREMONT

Üle 28. aasta kogemust.

 

 

Garantiiremont
Garantiiremont

Mercantile AS on Milwaukee, AEG ja Ryobi volitatud hoolduskeskus. Teostame tööriistade garantiiremonti vastavalt tootja poolt antud garantiile, hoolduse või vigade kõrvaldamise näol. Garantiitingimused siin


Tasuline remont

Alustades harjade vahetamisega ja lõpetades puurvasarate hooldusega – ausalt, me saame kõigega edukalt hakkama. Tooge oma tööriist meie juurde, defekteerimine ja hinnapakkumise koostamine käib kiirelt.

Varuosade-müük
Tööriistade/varuosade müük

Leiame Teile vajalikud originaalvaruosad, viime läbi tehnilise kontsultatsiooni ning soovi korral paigaldame ka varuosa. Uute Milwaukee, AEG, Ryobi, Bosch, Dremel ja Skil tööriistade müük tellimisega!

 


Hinnakiri

Tööriista defekteerimine: 6€
Tööriistaremont 1 tund: 25€ (min. tööaeg 0.5h)
 

– hinnapakkumise koostamiseks võtame tööriista osadeks. Juhul, kui tööriista ei remondita on töö maksumuseks 6€ (km-ga) ja tööriist tagastatakse lahti võetuna. Kui tööriist remonditakse, arvestame vea- ja rikkeotsingu maksumuse hiljem remondi kogusummast maha. Kui tööriistale ei tulda järgi 3 kuu jooksul pärast töö teostamist ja kliendi teavitamist on Mercantile AS-il õigus tööriist kulude katteks realiseerida.
– hinnad sisaldavad käibemaksu!
 


Aadress:

  Pärnu mnt. 549, Laagri, 76401, Harjumaa

Lahtiolekuajad:

  E-R 08:30 – 17:00

Telefon:

  (+372) 6791 122

E-post:

  tooriistaremont@mercantile.ee

Küsi julgelt infot või pakkumist: 

E-postTelefon

X