Head koostööpartnerid!

Hetkel kehtiv eriolukord muudab märkimisväärselt tarbijate käitumist. Ettevaatlikkus suureneb ja see mõjutab otseselt ka autovaruosade valdkonda. Mercantile AS missioon on „Hoiame rattad Eestis pöörlemas“ läbi kvaliteetsete autovaruosade pakkumise erinevatele valdkondadele – sõiduautodele, bussiparkidele, veofirmadele, postiautodele, pääste-kiirabiautodele, jne. Oleme enda missioonist lähtuvalt toimimas ka kriisi ajal ja tagame oma toimimisega rataste pöörlemise Eestis ka läbi selle, et hoiame oma protsessid/väljastuspunktid toimimas nii kaua kui see vähegi võimalik samal ajal rakendades kõiki viiruse leviku tõkestamise abimeetmeid.

Mercantile AS-is töötab Eestis 50 oma valdkonna vaieldamatut tipptegijat, nii müügis, klienditeeninduses, laos, logistikas kui ka raamatupidamises. Erinevalt mõnedest teistest Eestis tegutsevatest autovaruosade müüjatest oleme maksnud juba 30. aastat kõikide nende inimeste tööjõumaksud Eestisse, olles seeläbi toetanud Eesti majandust.

Suunates oma varuosade ostud Mercantile-sse aitate omalt poolt kaasa rataste pöörlemisele ja kindlustate töökohtade säilimise Eestis. Anname lubaduse hoida krediidikraanid nii lahti kui võimalik hoidmaks meie klientide rattaid pöörlemas ka rasketel aegadel!

Oleme otsustanud pikendada oma 30. sünnipäeva MGnet kampaaniat 1 kuu võrra kuni 10.06.2020. Nüüd on Teil harukordne võimalus väga lihtsalt toetada töökohtade säilimist Eestis ja seeläbi võita endale ülivinge Samsung 55” UHD 4k telekas.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X